Një 27-vjeçar është plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Portëz të Fierit.

Mësohet se rreth orës 12:45, N. Y., duke drejtuar një kamion është përplasur me automjetin tip “BMW” me drejtues shtetasin I. M., 27 vjeç, banues në Drizë.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar dhe po mer mjekim në spital shtetasi I. M.