Një 18-vjeçar ka rrezikuar të mbytet në plazhin e Tales në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

I riu është marrë me urgjence nga autoambulanca dhe është dërguar në spitalin e Lezhës, nga ku mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, pasi ka pirë shumë ujë.