Horoskopi sot.

Dashi:
Kini kujdes, mund tė ketė disa shqetėsime. Dita ėshtė interesante nė punė, veēanėrisht pėr projektet e reja.

Demi

Pėrfitoni nga kjo pėr ta rregulluar pak situatėn me partnerin ose dikė qė pėlqeni, por bėjeni pasdite. Kjo ėshtė kohė e mirė pėr tė punuar.

Binjakėt:
Do viheni nė provė. Kėto janė ditė tė mira pėr tė diskutuar pėr punėn, nėse bėhet fjalė pėr diēka tė rėndėsishme.

Gaforrja:

Do tė jeni kontrovers sot dhe kjo nuk ėshtė diēka e mirė pėr marrėdhėniet. Nė punė mund tė shfaqen zgjidhje.

Luani:
Kujdes nė marrėdhėniet e reja. Diēka e bukur po vjen nė fundjavė. Ndėrkohė jini tė vėmendshėm nė punė.

Virgjeresha:

Mos u tundoni nga takimet e rastėsishme. Nė punė ju duhet kohė pėr tė bėrė disa dokumente.

Peshorja:
Do jeni mė tė qartė. Kjo ėshtė periudhė shumė e mirė pėr tė menaxhuar takimet. Nėse po punoni me njė projekt, bėni mė tė mirėn.

Akrepi:
Periudhė pozitive nė dashuri. Nė punė, aftėsia pėr tė vepruar ju dyfishohet dhe papritur mund tė zgjidhen tė gjitha problemet.

Shigjetari:
Qetėsi shpirtėrore. Ka pak tension nė punė, tė paktėn sot dhe nesėr. Duhet tė sqaroni se ēfarė ka mbetur pa zgjidhur.

Bricjapi:

Pėrpiquni tė shmangni konfliktet. Diēka nuk shkon nė punė, mundohuni tė shmangni pėrballjen me probleme.

Ujori:
Bėhuni gati pėr ditė emocionuese! Nė punė mos u nxitoni dhe mos bėni zgjedhje tė kėqija pėr kėtė arsye.

Peshqit:
Jeni tė shqetėsuar, sidomos gjatė pasdites. Mendoni mirė, veproni me kujdes dhe shmangni gabimet.